SZKOLENIA, INTEGRACJA, KONFERENCJE

Z przyjemnością zapraszamy do naszego hotelu. Jego położenie na skraju prastarej Puszczy, nad malowniczą rzeką Pisą stwarza niezwykły klimat, który sprzyja organizowaniu niepowtarzalnych wydarzeń szkoleniowych i integracyjnych.

Hotel posiada 36 pokoi z łazienkami, TV SAT i WiFi oraz 3 klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji gości jest także bezpłatny parking. Oprócz tego oferujemy również bogatą bazę sportowo-rekreacyjną z niesamowitymi atrakcjami pozwalającymi stworzyć niebanalną imprezę integracyjną po zakończeniu szkolenia na mazurach.
Zapraszamy do Doliny Pisy – niezwykłego miejsca, w którym spotykają się dwa najpiękniejsze rejony Polski: Mazury i Podlasie.

SALA KONFERENCYJNA GRATIS!

Zorganizuj szkolenie lub konferencję z noclegiem w hotelu Kozioł i nie płać za salę!Informujemy, że dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez PTUH TAKADA S.C. wyłącznie dla celów kontaktowych (odpowiedzi na przesłane zapytanie) tj. art 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).